Z okazji Świąt Wielkanocnych

składamy najserdeczniejsze życzenia
zdrowia, nadziei oraz siły na każdy dzień.

Niech ten wyjątkowy czas przyniesie spokój,
radość oraz wiarę w lepsze jutro,
a wiosna niech napełni serca nową energią i optymizmem.

Dziękujemy za zaufanie, współpracę i wspólne działania
na rzecz pacjentów i ich rodzin.

Zespół Fundacji XLH Polska